Planet Zen

V uvolňujícím prostředí jednoho z našich studií se můžete zhluboka nadechnout atmosféry klidu a moudrosti staré Asie. Snažíme se pro Vás připravit místo, jehož energii budete nejen vnímat, ale hlavně přijímat, přetvářet a používat.

Začali jsme z přesvědčení. Léčivé účinky asijských procedur jsme ze všeho nejdříve pocítili sami na sobě. Cítili jsme postupné obnovení harmonie v našem dechu, našich emocích, myšlenkách i životech. Dalším krokem bylo už jen snažit se umožnit to samé ostatním lidem. Naše studia tak vnímáme jako nepatrnou službu světu na jeho nekonečné cestě za rovnováhou.

Vstupte a vítejte v tom nejlepším, co dovede spa na Bali, v Thajsku, Indii … a všude tam daleko, kde je kultura těla tak blízko tomu vašemu.

Naši terapeuti

Siva

1 (1)

Usměvavý Siva pochází z masérské rodiny, která po několik let provozuje svoji praxi a léčí celou vesnici v oblasti Keraly. Jeho maminka ho již od dětství zasvědcovala do tajů ajurvédy a tak nyní Siva těchto znalostí plně využívá při svých masážích. Není nad jeho úžasnou masáž hlavy, přijďte k nám Siva Special vyzkoušet i Vy.

Sumesh

Sumesh

Usměvavý Sumesh pochází ze samotné kolébky ajurvédy , jihozápadní Indie, Keraly. Celý tým v zenu dobíjí svojí pozitivní energií, kterou přenáší i na své klienty v průběhu masáží. Ajurvéda je jeho životní cestou, potřebujete-li dobít baterky vydejte se přímo k němu.

On

On

Jedinečná On pochází ze severní oblasti Thajska, města které si vysloužilo přezdívku „krasné město“ Phichit. Svojí pokorou kterou si stále ještě udržela i po více jak 8 letech u nás, vkládá do každé masáže kus sama sebe a i proto se zažítek z masáže u ní stává navykovým :) Nedáme dopustit na Back Special u ní, to je ta správná volba když potřebujete napravit a zbavit tělo bolesti.

Nok

Nok

Každý den pozitivně naladěná Nok pochází také jako Peng z města Udon Thani. Nok vyzařuje pozitivní energii nejen při svých masáží ale dodává ji do celého týmu. Velmi dobře působí na nastávající maminky, její premmama masáže dodají maminkám úlevy od bolesti zad, nateklých nohou a celkově je vždy velmi pozitivně naladí.

Dum

Dum

Srdečná Dum, pochází z pulsujícího Bangkoku. Po vystudování masáží se rozhodla si sama otevřít ve své domovině svůj kosmetický salon, kde osobně se starala o pleť a vlasy svých zákazníků. Její akupresurní masáž obličeje je díky tomu u ní naprosto jedinečná, vyzkoušejte např. Facelebration.

Planet Zen místa

Indonéské podlahy – Bambusy z Gunung Leuser – Látky Flores – Oleje Panpuri

Jsme místem s pečlivě vybranými procedurami pro vaši individualitu. Každý zen, který vám přinášíme, je nejpečlivěji složen ze substancí našich světů. Indonéské lávové čtverce zenové podlahy jsou z vyhaslé sopky Kerimaci na Sumatře, odkud jsme přivezli i bambusy z okolí národního parku Gunung Leuser, domova sumatranských tygrů. Naše oděvy jsou ušity z látek z ostrova Ambon, pro květinové vzory byla inspirací tropická flóra ostrova Flores.

Je těžké se nepouštět do detailů, ale uvažte sami: tropická dřeva z ostrova králů, Sumby, rohože utkané na Bali, thajské bylinné pytlíky namíchané podle starodávných receptur v buddhistických klášterech, žíněnky, křesla a lehátka z Chiang Mai a další a další … Smíchali jsme tyto ingredience, které samy o sobě přinášejí potěšení, do parfému blaha. Budete si přát nechat se jím provonět znova a znova. Pokaždé voní jinak a více.